Diskusní fórum

érsport

Ahoj, rád bych si s vámi zahrál, ale moje plynovka střílí 5,56x45 NATO což je sice menší projektil než 6mm kulička ale mám vyšší úsťovku. Nicméně i mřížka to z blízkosti zastaví, tak se neni čeho bát. :----)

Re: érsport

Tato otázka je iracionání, nelogická a také velmi netaktní. Ostrá munice je nevhodná pro airsoft. Pokud si chceš hrát s ostrými náboji, obrať se na AČR aj. A není možné, aby airsoftová mřížka vydržela výstřel z munice STANAG 4172. Navíc tato munice není pro pistole, ale pro útočné pušky, jako je CZ 805 BREN. Munice používá střelný prach a nikoliv plyn. Dělat si srandu z ostatních není vhodné, obzvlášť, když se to týká dětí. A příště, když si z někoho budeš dělat srandu, alespoň svůj irelevantní komentář napiš správně.

Děkuji

Re: Re: érsport

AyOy, MoHl bYcH Se sE SwOyIiI ZbRaNiIi tAkY ZuUuCzAsTnIt? NeYsEm mAgOr s mUnIcIiI NaTo nEbO TaK NeYe. MoE AiRsOfToWaAa pUsHkA PoUzHiIiWaAa sTrZeLiWo rAaAzHe .223rEm. PoKuD By tO NeShLo mAaAm yEsHtE ZaAaLoZhNiIi pIsToLi .40Sw. To uZh bY MeLo bYyYt w pOrZaAaDkU. xD BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO </3 :'(

Re: Re: Re: érsport

Nechápu vaši odpověď. Vsůj vstek prosím piš někam jinam.

Děkuji ;)

ÉRSPORT

CHCE SE MI ZVRACET!!!!

Re: ÉRSPORT

V tom případě by jste měl jít na vzduch, nebo na záchod se vyzvracet. Prosím kontaktujte svého praktického lékaře!

Je mi ctí, že jsem vám mohl pomoci.
https://www.abecedazdravi.cz/bolesti/zvraceni-a-nevolnost

Super Mario

Dobrý den. Opravdu mě zaujal Váš systém hodností. Je možné zúčastnit se nějakého vašeho cvičení a zjisti jak moc je váš "klan" zkušený ? Rád bych se přidal do "klanu" ale nerad bych byl přítěží. Je nutné něco obětovat "klanu" abych se mohl stát právoplatným členem ? A jak přesně u Vás funguje ten Pay to Win prvek, je možné se hned stát Generálem a tím se stát velitelem "klanu" ? A máte v plánu účastnit se Clanwars ?

Re: Super Mario

Samozřejmě je možné se účastnit výcviku. Náš klan obsahují začátečníci i ostřílení fronťáci. Nemůsíte se bát profesionálů, že by vás v boji roztříleli na kusy, náš tým dělá akce i pro začátečníky. Do našeho klanu se může přidat prakticky každý a přítěží určitě nebudete. Obětovat musíte pouhých 50 kč za registraci, aby jste byl právoplatným členem. A somozřejmě musíte být, alespoň trošku aktivní. Náš klan není Pay to Win a kupování měny je jěště v BETA verzi. A prosím upřesněte otázku "A jak přesně u Vás funguje ten Pay to Win prvek?" a rádi Vám odpovíme. Generálem se můžete stát když splníte: výcvik, zkoušku na střelnici, taktický výcvik a velitelský výcvik a samozřejmě pokud máte dostatek měny. Velitelem klanu se logicky stát nemůžete, jen pokud by Vám dnešní velitel svěřil klan. Můžete být velitelem rot a čet (podle toho jakou máte hodnost). Vy máte stejné právo, jako velitel! Samozřejmě se účestníme Clanwars na různých táborech pro mladistvé. Clanwars pro dospělé zatím neplánujeme.

Děkuji.

Povýšení

Chci vám dělat velitele. Mám 3 AEG (1x kulomet, 1x asaluťácká puška a 2x bombardýrka) a dvě manuálky (1x samonatahovací revolver a 1x kuše). Vyzývám současného velitele na souboj s gumovými noži.

Re: Povýšení

Velitelem klanu se logicky stát nemůžete, jen pokud by Vám dnešní velitel svěřil klan. Můžete být velitelem rot a čet (podle toho jakou máte hodnost). Vy máte stejné právo, jako velitel! Generálem se můžete stát když splníte: výcvik, zkoušku na střelnici, taktický výcvik a velitelský výcvik a samozřejmě pokud máte dostatek měny. Velitel není shopen služby. Má zlomenou ruku a naražené koleno. Navíc souboj s gumovými noži nepořádáme. Zdá se nám to nehumánní a nemáme výcvik na boj na blýzko. Tento klan slouží k rekreaci.

Děkuji

Přidat nový příspěvek